Hizmet Alanları

KONDA Araştırma ve Danışmanlık, 1986 yılında Tarhan Erdem tarafından kurulmuş bir kamuoyu araştırmaları ve danışmanlık şirketidir. 25 yıldır amacı toplum ile ilgili bilimsel, sağlıklı ve en önemlisi güvenilir bilgi üretmek olan KONDA başarısını sayısız seçim sürecinde kanıtlamış bir kurumdur. Doğru, tarafsız ve isabetli seçim tahminleriyle çeyrek asırdır adından söz ettirmiş olan KONDA sadece politik değil sosyolojik araştırmalar konusunda da cesaret edilemeyen işlere imza atmıştır.


KONDA, sadece başarıları sayesinde sektörün lideri olmaktan öte geliştirdiği özel araştırma modelleriyle de öncü ve yenilikçi bir kurum olma özelliğini taşımaktadır. KONDA ekibi gerçekleştirilen tüm kamuoyu araştırmalarına, son imtihanın toplum önünde gerçekleştiğini bilerek, buna uygun bir hassasiyet ve özen ile yaklaşır. Diğer yandan, aynı ekip her projeyi yeni bir inovasyon sebebi olarak ele alacak kadar da yaratıcıdır. KONDA'da her iş çeyrek asrın tecrübesiyle ancak ilk kez yapmanın heyecanıyla sahiplenilir.


KONDA, bilimsel yollarla güvenilir bilgi üretir; bu bilgiyi de en sade, anlaşılır ve tarafsız şekilde sunar. Yine anımsatmak isteriz ki her bilgi ancak kaynağı kadar güvenilirdir...

Hizmet Alanları

Toplumsal

Kurumsal

Siyasal

Nasıl Yapıyoruz?

Yöntemler

Araştırma Süreci

İlkeler