İş Olanakları

Anketör Başvurusu

Her bilgi ancak kaynağı kadar güvenilirdir. KONDA tarafından üretilen bilginin kaynağı olan veri her ay düzenli anket çalışmalarıyla saha ekiplerimizce toplanıyor. KONDA saha kuralları dahilinde dürüstçe çalışacağını taahhüt eden herkes başvuru yaparak kısa bir eğitim sonrasında saha ekibine anketör olarak katılabiliyor.

Bu alan anketör adaylarının bireysel başvuruları içindir. Araştırmalarımızın tüm süreçlerini kendi ekiplerimizle yürütüyor ve prensip olarak saha şirketleriyle çalışmayı tercih etmiyoruz.

Stajyerlik

KONDA stajyerlik yapmak isteyen lisans, yüksek lisans veya doktora öğrencileriyle çalışmaya yılın her döneminde açık. Kısa dönemli tam zamanlı veya uzun dönemli yarı zamanlı bir planla çalışarak araştırmalarımızın saha organizasyonunu ve verilerin analiz ve raporlamasını nasıl yaptığımızı öğrenmek istiyorsanız, özgeçmişinizi e-posta ile [email protected] adresine gönderebilirsiniz.

İş Olanakları

Dar bir çekirdek kadroyla çalışıyor ve şu an için tam zamanlı çalışacak birini aramıyoruz. Ama projelerimizin bilgi üretiminde bizimle beraber çalışmak isterseniz ve sosyoloji, siyaset, istatistik, veri analizi veya veri görselleştirme alanlarıyla ilgileniyorsanız, özgeçmişinizi e-posta ile [email protected] adresine gönderebilirsiniz.